Nieruchomości  Stelmaszak

Warszawa, Józefów, Michalin, Wiązowna, Otwock, Karczew, Celestynów, Sobienie-Jeziory…

Mieszkania

  • Serce Żoliborza. Prestiżowa lokalizacja, infrastruktura; metro; zieleń

    Żoliborz, Warszawa

    CENA CAŁKOWITA: 850 000 PLN

    45.50 m2    |    18,681.32 PLN/m2

    Szkoła, przedszkole, przychodnia, sklepy

    SZCZEGÓŁY
  • Kamienica. Doskonała lokalizacja w sercu Saskiej Kępy. 1 lub 2 pokoje

    Saska Kępa, Warszawa

    CENA CAŁKOWITA: 555 000 PLN

    36 m2    |    15,416.67 PLN/m2

    Rezerwacja

    SZCZEGÓŁY
  • Reprezentacyjny apartament, 70-metrowy taras, 2 miejsca garażowe w cenie

    Warszawa, Wilanów

    CENA CAŁKOWITA: 2 250 000 PLN

    133 m2    |    16,917.29 PLN/m2

    Przedszkola, szkoły, zieleń. Cisza i spokój

    SZCZEGÓŁY
  • 3 pokoje, widna kuchnia, duży balkon z pięknym widokiem

    Warszawa, Żoliborz - Bielany

    CENA CAŁKOWITA: 739 000 PLN

    55 m2    |    13,436.36 PLN/m2

    REZERWACJA

    SZCZEGÓŁY
  • Oferta zablokowana

    Gocław, Warszawa

    CENA CAŁKOWITA: 777 000 PLN

    52 m2    |    14,942.31 PLN/m2

    Gotowe do wprowadzenia !

    SZCZEGÓŁY
  • Przytulne mieszkanie dla singla lub pary

    Grochów, Warszawa

    CENA CAŁKOWITA: 550 000 PLN

    35 m2    |    15,714.29 PLN/m2